معرفی شرکت تیو کاوان اطلس

مهندسین مشاور تیو کاوان اطلس در جهت بکارگیری تجهیزات نوین نقشه برداری در پروژه های اجرایی همواره در تلاش بوده تا راه حل های نوین و کار آمد در این زمینه ارائه نماید. نمونه ای از ابتکارات این مشاور در پروژه های مربوطه بصورت مکتوب آورده شده است.

مهندسین مشاور تیو کاوان اطلس
معرفی شرکت تیو کاوان اطلس :

شرکت مهندسین مشاور تیو کاوان اطلس با در دست داشتن صلاحيت ارائه خدمات مشاوره در زمينه علوم ژئوماتيک شامل نقشه برداری زمينی پایه یک – شبکه های آبیاری و زهکشی – راه سازی و تخصص سيستم های اطلاعات جغرافيايی (GIS) از سازمان مديريت و برنامه ريزی كشور ، برای ارائه خدمات همه جانبه در زمينه شهرسازی و معماری – کشاورزی ، منابع طبیعی ، دامپروری – فناوری اطلاعات و تولید سامانه های نرم افزاری هوشمند - طراحی و ساخت ساختمان های مسکونی ، تجاری ، اداری ، صنعتی و نظامی و محیط زیست به كارفرمايان محترم نسبت به دريافت گواهينامه های صلاحيت مذکور اقدام نموده است ، و برای هدايت هر چه بهتر و صحيح تر اين مجموعه هدفمند و دادن اطمينان خاطر به كارفرمايان محترم در خصوص صحت و سلامت سيستم های مديريتی اين مشاور موفق به اخذ گواهينامه ISO 9001-2015 از شرکت BQC گردیده است.

حوزه فعالیت های این مجموعه :

شرکت مهندسین مشاور تیو کاوان اطلس با پشتوانه قریب به 12 سال تجربه شبانه روزی کارشناسان خود در عرصه ژئوماتیک در ایران از سال 1385 تاکنون جهت ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه های مختلف نقشه برداری به کارفرمایان محترم در سطح ملی و فرا ملی تاسیس گردید. این مشاور با برخورداری از دانش روز و کارشناسان مجرب و متبحر در زمینه های تخصصی با تجهیزات پیشرفته جدید و امکانات و سخت افزارهای هوشمند رایانه ای و بروز ترین نرم افزارهای روز دنیا , امیدوار است با الگو قرار دادن سه اصل مهم : دقت , سرعت , کیفیت در انجام خدمات مهندسی بتواند گستره ای نو و وسیعی از خدمات نقشه برداری و مهندسی را پیش روی کارفرمایان محترم قرار دهد تا هر چند قدمی کوچک ولی نقشی برجسته در پیشرفت کشور عزیزمان ایران در عرصه فنی و مهندسی ایفا نماید. این شرکت همواره در گام های اساسی پیشرفت خود آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

دارا بودن ظرفیت و انعطاف پذیری در توسعه زمینه های تخصصی مورد نیاز به موازات گسترش خدمات در سطح منطقه و جهان فهرست پروژه های انجام شده